orkiestra

zespół muzyczny na wesele bytów

Jeżeli pragniecie na swoim weselu muzyki granej na żywo przez czteroosobowy zespół muzyczny- serdecznie zapraszamy. Orkiestra weselna z perkusją, gitarami i instrumentami klawiszowymi dostarczy wspaniałych wrażeń muzycznych. Jesteśmy doświadczonym zespołem weselnym od lat grającym imprezy w Bytowie. Gramy głównie na weselach, urodzinach, jubileuszach, poprawinach dostarczając żywej, naturalnej muzyki, której brzmienie zachęca każdego do zabawy.

One comment on “orkiestra
  1. Jeżeli już wybierać zespół muzyczny na wesele to właśnie w takim składzie, który gra na żywo. Wtedy jest to przysłowiowe „jajo”. W innym przypadku lepszym wyborem będzie DJ na wesele. Wiadomo, że i tak większość małych zespołów typu duety czy tria gra z gotowych podkładów i jedynie dośpiewują do nich. Zatem DJ wydaje się być lepszą i tańszą oprawą muzyczną. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>